pomoc drogowa Słubice cennik

Słowa wypadek, stłuczka czy kraksa nas przerażają. Jednak poruszając się codziennie po polskich drogach musimy mieć z tyłu głowy, że takie rzeczy mogą się nam przytrafić. Nawet jeśli jesteśmy przykładnymi kierowcami, którzy skrupulatnie przestrzegają przepisów, to nigdy nie wiemy kogo będzie nam dane spotkać na drodze. Dlatego warto dużo wcześniej zastanowić się, co zrobić, gdy przydarzy nam się taka sytuacja. Albo co zrobić, gdy zabraknie nam paliwa albo złapiemy gumę. Czy od razu konieczna będzie auto laweta Słubice?

Należy zastanowić się nad tym, jak duża to jest usterka. Jeśli był to wypadek laweta stanie się koniecznością, gdy samochodów stanie się niezdatny do użytku. W przypadku małych awarii często rozwiązania są banalne, a usterkę można naprawić na miejscu. Wtedy całodobowa pomoc drogowa Słubice pomoże nam ją zlokalizować i naprawić. Takie sytuacje to np. wymiana opony albo pomoc w naładowaniu akumulatora. Pomoc drogowa pomaga również w szybkim i bezpiecznym wypompowywaniu błędnie zatankowanego paliwa z baku.

Jeśli jednak usterka nie jest możliwa do naprawy, firma przetransportuje za pomocą lawety samochód do miejsca, które wskażesz. Na stronie https://www.laweta-slubice.com.pl/ podany jest kontakt oraz wszystkie niezbędne informacje dotyczące świadczenia usług drogowych. Co ciekawe, tego typu usługi nie są drogie. Skorzystanie z auto lawety może nas wynieść maksymalnie 200 złotych, co nie będzie obciążające dla naszego budżetu. Cena różnić się będzie w zależności od miejsca, w którym przebywamy, a także od wielkości miasta oraz rodzaju samochodu, który ma być transportowany. W niektórych przypadkach wydatki związane z holowaniem pokrywa ubezpieczyciel. Warto więc przejrzeć swoją polisę, by wiedzieć na jakie potencjalne koszty w przyszłości możemy być narażeni.

Oprócz usługi auto lawety oraz pomocy drogowej, firmy często pomagają w otrzymaniu odszkodowań związanych z wypadkiem. To niezwykle wygodna forma, gdyż często takie formalności spędzają przeciętnemu kierowcy sen z powiek. Warto więc sobie tego oszczędzić.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here