Najlepsze podkłady na lato

Podkłady catrice to ogromny wybór doskonałej jakości produktów, które z powodzeniem dopasujemy do każdego rodzaju cery. Dobrze dobrany podkład to gwarancja nieskazitelnego makijażu i pięknej, promiennej cery. Podkłady catrice to też inwestycja w skórę-produkty pełne są dobroczynnych dla niej składników.

Najlepsze podkłady catrice na lato

Lato to czas, kiedy każda kobieta marzy o nienagannym makijażu. Choć aura nie zawsze jest pomocna, a wysokie temperatury raczej nie służą makijażowi, to z marką catrice makijaż przetrwa każdą pogodę. By tak się stało, w lecie zawsze warto wybierać podkłady matujące, które będą trzymać cerę w ryzach, nawet w największy upał. Podkłady catrice z serii matującej sprawią, że skóra przez cały dzień będzie matowa i wolna od błyszczenia się. To też sprawi, że pozostałe kosmetyki makijażu (bronzer lub róż) będą się lepiej trzymać na skórze i to przez wiele godzin. Odpowiednia formuła produktów, wysokiej jakości składniki i ogromny wybór odcieni, to idealne połączenie, które docenią największe fanki makijażu.

Czego szukać w podkładach matujących?

By podkład matujący spełniał swoje funkcje w lecie, należy koniecznie prześledzić jego skład. W tego typu produktach należy więc szukać takich składników jak talk, nylon-6, nylon-12, a także krzemionka, czy pochodne skrobiowe. W podkładach należy unikać substancji oleistych, ponieważ mogą one sprzyjać zatykaniu ujść mieszków włosowych, a co za tym idzie zapychaniu porów. Dobre jakościowo podkłady catrice będą nie tylko dawać pożądany efekt, ale też przy dłuższym stosowaniu pielęgnować skórę.

Jak nakładać podkłady matujące?

Podkłady matujące mają specjalną formułę, stąd też by spełniały swoje funkcje, należy je odpowiednio nakładać na skórę. Tu doskonale sprawdzi się np. specjalnie dobrany pędzel do płynnych podkładów albo też niezwykle popularna teraz gąbeczka do podkładu (np. beauty blender). I choć wciąż wiele pań nadal nakłada podkład palcami i jest to wciąż dobra metoda, to w przypadku podkładów matujących, metoda ta zupełnie się nie sprawdza. Ciepło dłoni pomaga w stapianiu się wybranego podkładu ze skórą, ale niestety automatycznie też skraca efekt zmatowienia skóry, a to główne działanie podkładów matujących.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here