najlepsze pióra wieczne

Niezależnie od tego, czy chcesz kupić elegancki prezent dla kogoś bliskiego, czy też poszukujesz nowego, ekskluzywnego pióra dla siebie, z pewnością zastanawiasz się, której z produkujących je marek warto zaufać. Na rynku możemy znaleźć co najmniej kilka firm oferujących najlepsze pióra wieczne, które odznaczają się znakomitą jakością, trwałością i odpornością na uszkodzenia oraz unikatowym wzornictwem. Na jakie artykuły piśmiennicze warto zwrócić szczególną uwagę?

Pióra wieczne Parker

Pierwsze pióro wieczne Parker zostało opatentowane 1989 roku. Od tamtego czasu firma jest wiodącym producentem ekskluzywnych przyborów do pisania, znanych ze swojej jakości i klasycznego wyglądu. Wszystkie produkty są dopracowane w najmniejszych szczegółach i podobają się szczególnie wielbicielom ponadczasowej elegancji. Wśród nich z łatwością wybierzemy zarówno pierwsze pióro dla ucznia szkoły podstawowej, jak i luksusowy prezent dla nestora rodu lub ważnego kontrahenta.

Pióra wieczne Waterman

Waterman to firma z tradycjami, która jednocześnie nie boi się odważnych zmian i innowacji. To właśnie pióra wieczne Waterman były pierwszymi wyposażonymi w klips zabezpieczający, który pozwalał na przypinanie ich do kieszeni. Marka wynalazła również system automatycznego napełniania pióra oraz plastikowe naboje z atramentem. Do dziś produkty firmy są synonimem wygody dzięki ergonomicznym kształtom i nowoczesnym mechanizmom działania.

Pióra wieczne Cerruti

Cerruti to międzynarodowy dom mody, który w swojej bogatej ofercie umieścił również stylowe przybory do pisania. Pióra wieczne Cerruti można więc traktować jako luksusowe elementy biznesowej stylizacji. Badania udowodniły, że osoba posługująca się piórem jest oceniana jako bardziej odpowiedzialna, sumienna i kompetentna. W bogatym katalogu produktów marki znajdziemy zarówno bardzo klasyczne, stonowane wzory, jak i te nieco bardziej ekstrawaganckie i przyciągające wzrok, np. imitujące drewno lub zabarwione na odważne, żywe kolory, dzięki czemu z łatwością znajdziemy model idealnie odzwierciedlający nasz styl.

tanie pióra wieczne

Pióra wieczne Senator

Pióra wieczne Senator to świetna propozycja dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z pisaniem za pomocą tego rodzaju przyborów. Marka ma w swojej ofercie zarówno plastikowe długopisy, jak i eleganckie modele wykonane z metalu. Pióra mają bardzo klasyczne formy i stonowane kolory. Są wykonywane z ogromną precyzją i odznaczają się doskonałą trwałością. Warto pamiętać, że pisanie piórem kształtuje nasz charakter pisma, czyniąc go bardziej estetycznym i czytelnym. Pióro wieczne Senator jest zatem znakomitym pomysłem na prezent np. z okazji urodzin, Pierwszej Komunii Świętej lub rozpoczęcia kolejnego etapu edukacji.

Pióra wieczne Sheaffer

Początki firmy sięgają 1907 roku, kiedy to Walter Sheaffer wynalazł pióro napełniane dźwignią. W tamtym czasie pomysł ten stanowił prawdziwą rewolucję, która ułatwiła życie wielu miłośnikom tego rodzaju przyborów do pisania. Obecnie marka idzie z duchem czasu, a wśród piór wiecznych Sheaffer znajdziemy wiele nowoczesnych modeli, w tym serię zaprojektowaną przy współpracy z Ferrari.

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here