Eurohansa - Nadzienia i wsady owocowe dla każdego

Jeżeli uwielbiasz połączenie słodyczy i owoców, to najlepszym rozwiązaniem dla ciebie będą produkty firmy Eurohansa. To uznany na rynku producent wsadów i różnego rodzaju nadzień cukierniczych. Oryginalne połączenie smaków to klucz do sukcesu firmy, która od lat dba o podniebienia tysięcy Polaków.

Różnorodna oferta

Wiele firm produkujących nadzienia ma niezbyt zróżnicowaną ofertę, smaki są często nie do odróżnienia. Eurohansa przyjęła inny model działania, który przyniósł jej uznanie. Bogata, zróżnicowana ilość nadzień owocowych i innych produktów powoduje, że niezależnie od gustu znajdziesz coś dla siebie, oferta firmy obejmuje:

  • wsady owocowe i smakowe do mieszania z bazą mleczną
  • wsady owocowe dozowane jako warstwa
  • wsady owocowe do produktów dwukomorowych
  • wsady zagęszczone do serków i twarogów
  • nadzienia do pralin, ciast i tabliczek czekoladowych

Wybierz idealny dla ciebie wsad owocowy

Ważnym aspektem działalności producenta wsadów i nadzienia Eurohansa jest jego osobiste, spersonalizowane podejście do każdego klienta. Jeżeli tylko masz ochotę możesz sam wybrać skład twojego wsadu. Na twoje życzenie oprócz owoców może on zawierać mieszankę zbożową, kawałki czekolady, zioła i przyprawy. Z pewnością znajdziesz swój ulubiony smak. Jeżeli prowadzisz  firmę lub chcesz zakupić produkty na własny, domowy użytek również zainteresują cię nadzienia do produktów piekarsko-cukierniczych. Mają one bardzo bogate zastosowanie – od przemysłowej produkcji ciastek do wykorzystywania w pączkach i rogalikach. Świeże owoce, z których są wykonane zapewnią każdemu rozkosz po ciężkim dniu w pracy albo w szkole.

Pasja do pracy

Nie byłoby jednak sukcesów firmy Eurohansa gdyby nie wykwalifikowany zespół ludzi, którzy kochają swoją pracę i oddają się jej w pełni. Niektórzy pracownicy działają w firmie od początku jej istnienia, czyli blisko 30 lat. Był to okres nieustannego rozwoju i wprowadzania innowacyjnych technologii, które spowodowały, że Eurohansa zdobyła uznanie klientów w Polsce i za granicą.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here