koszulki motocyklowe

Powoli zbliża się lato, czas odświeżyć szafę. Podstawą wielu strojów mogą być ciekawe t-shirty. Jeśli jesteś pasjonatem motorów, to koszulki motocyklowe są dla Ciebie idealne! Od razu komunikujesz światu, co jest Twoją pasją, co Cię napędza do działania. Offroad, enduro czy ścigacz? Z pewnością w internecie znajdziesz różne koszulki motocyklowe i dopasujesz coś do Twojego stylu jazdy. Taka koszulka wygląda świetnie na co dzień do dżinsów.

Koszulki motocyklowe

A jeśli szukasz koszulek przeznaczonych do jazdy na motocyklu, to kwestia na jaką porę roku. Zarówno w chłodniejsze dni, jak i latem bielizna termoaktywna rozwiąże Twój problem – zimą ogrzewa ciało, latem pochłania pot. Warto się w nią zaopatrzyć, jeśli uprawiasz jakikolwiek sport.

Każdy fan motocykli wie, jakie poczuje wspólnoty daje identyfikacja z grupą, z marką motocykla. Stąd koszulki motocyklowe z logo konkretnej marki, a nawet modelem. Fan jednośladów od razu inaczej się czuje, kiedy do pracy w poniedziałek przychodzi w koszulce swojej ukochanej yamahy. A kolega będący wyznawcą pomarańczowego rywala będzie chodził z dumnym napisem „ready to race”. I głównie miłośnicy motocykli zrozumieją tę różnicę.

Klasyką są panowie harleyowcy, tworzący swoiste gangi, których rozpoznaje się po nadrukach na koszulkach i skórzanych kurtkach motocyklowych. Tworzenie kurtek czy koszulek z tym samym logo, znakiem grupy buduje tożsamość grupy, i członkowie się jeszcze bardziej utożsamiają.

Motocykliści jako grupa społeczna są ciekawi i atrakcyjni, stąd koszulki motocyklowe noszą nie tylko jeżdżący aktywnie, ale i ci, którzy ewentualnie chcą być tak postrzegani. Grupy motocyklowe są dość hermetyczne, i nie wystarczy jeździć na motorze, żeby do nich wejść.
Znajomość slangu, modeli pojazdów, ich historii, wyścigów, osób z branży – to sporo ułatwia.

Koszulka motocyklowa jako prezent

A jeśli masz znajomego motocyklistę, i chcesz mu dać fajny gadżet, poszukaj koszulki motocyklowej, która by do niego pasowała. Jego klimat to raczej customowy cruiser, czy błyszczący motocykl sportowy? Czarna skórzana kurtka z czaszką z tyłu, czy kolorowy kombinezon jak zawodników z MotoGP? Niezależnie od tego, do której grupy zalicza się Twój znajomy, znajdziesz dla niego mnóstwo propozycji. Do wyboru poza koszulkami z danym modelem motoru masz wiele haseł związanych z motocyklami, prędkością, ich widocznością na drodze, stylem jazdy. Wiadomo, oryginalne koszulki producentów motocykli są tym bardziej mile widziane, cenniejsze dla motocyklistów.

Pamiętajmy też o internetowych kreatorach, gdzie wybierając krój koszulki, jej materiał, kolor, jesteśmy w stanie albo sami zaprojektować nadruk od zera. Polega to na tym, że wybierając gotowe kształty, rysunki i dodając napisy jesteśmy w stanie stworzyć własny obrazek na koszulce. Inną opcją jest sytuacja, kiedy mamy gotowy nadruk w formie jpg i po prostu wgrywamy go do konfiguratora. Wówczas nie mamy jednak możliwości edytowania wgranego obrazka, ponieważ to gotowy obrazek. Tym sposobem możemy dowolnie projektować koszulki motocyklowe dla siebie bądź znajomego motocyklisty.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here