Rozwijaj swój biznes w sklepie Magento 2

Dzięki skutecznemu email marketingowi powiększysz grono zadowolonych klientów i wzrośnie Twój współczynnik konwersji. Skorzystaj z zaufanego i atrakcyjnego systemu do email marketingu jakim jest FreshMail i połącz ze swoim sklepem Magento 2.

E-mail marketing – starszy niż myślisz

Ile razy zdarzyło ci się zapisać do jakiegoś newslettera? Prawdopodobnie co najmniej kilka razy. Choć mogłoby się wydawać, że email marketing to stosunkowo nowe rozwiązanie, tak naprawdę narodził się już w latach siedemdziesiątych dwudziestego wieku. Oczywiście wtedy wyglądało to zgoła inaczej. Mało kto miał komputer, nie wspominając już o dostępie do sieci. Pionierzy tej formy marketingu wysyłali drogą elektroniczną oferty handlowe i zapytania ofertowe. Technologia jednak rozwijała się szybko, a wraz z nią rosło znaczenie email marketingu. Ewoluowała też jego forma.

Dziś zaawansowane newslettery mogą być bardzo spersonalizowane. Spełniają też różne funkcje i pomagają realizować przemyślane strategie. Wzmacniają pozytywny wizerunek firmy, budują więź z odbiorcami, zachęcają do podjęcia jakiegoś działania (jak zalogowanie się na konkretnej stronie), czy wreszcie nakręcają sprzedaż poprzez promocję produktu – to tylko niektóre przykłady.

Dlaczego FreshMail dla Magento jest atrakcyjnym rozwiązaniem

Najwyższa dostarczalność maili. Nie ma nic gorszego, niż gdy pieczołowicie przygotowujesz kampanię mailingową, a potem okazuje się, że Twoje wiadomości wpadają do spamu lub newsletter nie pojawia się w skrzynkach odbiorców. FreshMail dba o to, by wiadomości były skutecznie dostarczane do skrzynek klientów.

Synchronizacja listy odbiorców. Freshmail.pl umożliwia połączenie danych z Twojego sklepu na Magento z listą odbiorców newslettera. W ten sposób możesz tworzyć spersonalizowane kampanie, które trafiają w sedno potrzeb klienta.

Raporty z wysyłek. Czy Twoje wysiłki nie idą na marne? Ile osób otwiera Twój newsletter, ile z nich klika w linki, a do ilu emaile w ogóle nie docierają, gdyż serwer odbiorczy po prostu je odrzuca? Dzięki Fresh mailowi będziesz na bieżąco ze statystykami, co pozwoli Ci skutecznie optymalizować swoje kampanie.

Specjaliści gotowi do pomocy. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze możesz zwrócić się do sprawnego Biura Obsługi Klienta Freshmaila, które istnieje właśnie po to, by wspierać swoich klientów i w razie potrzeby wyprowadzić ich na prostą.

System łatwy w obsłudze. Nie obawiaj się, korzystanie z modułu nie wymaga zaawansowanych umiejętności informatycznych ani sztabu ludzi do obsługi. Jasny i klarowny interfejs plug and play jest prosty w obsłudze dla każdego, nawet przy braku doświadczenia z podobną technologią.

Bezpłatny dostęp. Najlepszą wiadomość zostawiliśmy na koniec. Nie musisz nic inwestować by przekonać się, czy Freshmail będzie dla Ciebie i czy spełni Twoje oczekiwania. Dajemy ci aż 60 dni za darmo. W tym czasie możesz wysłać aż 60 000 emaili korzystając z naszego API lub SMTP.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here