Na moją pierwszą podróż zdecydowałem się w czerwcu, bardzo byłem podekscytowany ponieważ wybrałem z mojego punktu widzenia bardzo tajemniczy i egzotyczny kraj. Nie wiedziałem o nim nic, myślałem że RPA to bardzo odległy i całkowicie odrębny kulturowo kraj. Na szczęście całą moja pierwszą podróż pomógł mi zrealizować Logostour, znajomi mi polecili i na prawdę to było polecenie godne uwagi. Po obejrzeniu opinii przekonałem się że to firma warta sprawdzenia i nie dziwiłem się że jest tak gorąco polecana.

Wszelkie informacje był podane czysto i klarowanie na logostour.pl, to tam utwierdziłem się w przekonaniu że moją pierwszą wycieczkę za granicę udam się do RPA. Zdecydowałem się wybrać jedną z najprzyjemniejszych opcji podróży po tym pięknym kraju czyli wycieczki objazdowe rpa. Gdy już strona logostour zrealizowała moją wycieczkę dając mi przy tym wszelkie udogodnienia, to przekonałem się jakim pięknym krajem jest Republika Południowej Afryki, zdałem sobie sprawę jak bardzo mylimy się codziennie myśląc że kraje afryki są tak bardzo zacofane, to nie prawda, Afryka rozwija się w bardzo dynamicznym tempie dzięki czemu poznałem tam wielu ciekawych ludzi z którymi łatwo nawiązałem przyjaźnie. Dzięki ofercie jaką ma strona logostour mogłem poznać tam wszelkie aspekty życia, od codziennego życia na wsi po życie w mieście.

https://logostour.pl/rpa-zimbabwe-opcja-mauritius-2018

Pokazali mi oni jakie pyszne jedzenie mają tubylcy, najbardziej z wszystkich zasmakował mi Bredie, wygląda to jak gulasz z mięsem zazwyczaj jagnięcym. Oprócz przepysznego jedzenia i uprzejmych ludzi zwiedzaliśmy najlepsze i najciekawsze zabytki i atrakcje turystyczne które w pełni oddają radosnego ducha mieszkańców afryki którzy z otwartym ramionami przywitali białego turystę z Polski. To bardzo miłe że strona logostour przybliża nam tak odległy zakątek świata w bardzo atrakcyjnej cenie, ponieważ nie zarabiam dużo szukałem dobrej oferty, na szczęście znajomi polecili mi tą stronę która przybliża do siebie ludzi i skraca dystansy między krajami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here