Odkurzacze wodne Rainbow - nowy wymiar sprzątania

Sporo ostatnimi czasy słyszy się o odkurzaczach wodnych. Jest to ciekawe rozwiązanie technologiczne, ale można się wahać, czy na pewno przydatne każdemu na co dzień. Niektórzy zastanawiają się, czy zakup takiego odkurzacza jest dobrym rozwiązaniem – czy nie okaże się on rozczarowaniem i jedynie zbędnym dodatkiem.

Czym charakteryzują się odkurzacze wodne?

Odkurzacze wodne Rainbow zbierają kurz i zanieczyszczenia dużo efektywniej niż inne odkurzacze dostępne na rynku. Wszystko to dzięki wykorzystaniu mocnego silnika o dwóch trybach oraz neutralizatora kurzu HEPA wraz z separatorem.

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że najlepiej kurz można zwalczyć właśnie wodą. Jest to najbardziej naturalna metoda pozbywania się go, a przede wszystkim gwarantuje rozpuszczenie i usunięcie go w całości. Woda posiada właściwości, dzięki którym po upływie pewnego czasu może zupełnie czysta wrócić do obiegu nienaruszona.

Czy taki odkurzacz jest dobry dla alergików?

Zwyczajne odkurzacze są zaprojektowane tak, że zanieczyszczenia zbierają się w specjalnych workach, z którymi człowiek ma kontakt, kiedy chce je opróżnić. W przypadku odkurzacza wodnego wszelki brud i kurz trafia do specjalnego pojemnika, a co najważniejsze, nic się nie zapycha i kurz nie trafia ponownie do pomieszczenia. Takie urządzenie wykazuje także dużo wyższą skuteczność w zbieraniu substancji wydzielanych przez roztocza, które zazwyczaj są głównymi przyczynami alergii.

Jak działa odkurzacz wodny?

Nowoczesna technologia zastosowana w takim rodzaju odkurzacza sprawia, że obracający wodę nawet do 32 000 razy na minutę separator wytwarza wir wodny, przez co cząstki zanieczyszczeń zbierają się na dnie. Dodatkową skuteczność stanowi zastosowanie drobnego filtra HEPA, który potrafi zatrzymywać najmniejsze cząstki kurzu. Dzięki takim innowacjom możliwe stało się wyeliminowanie właściwie w całości pyłków, kurzu czy sierści zwierząt domowych.

Dzięki dokładnemu czyszczeniu mieszkania z pomocą odkurzacza można mieć pewność, że usunięto wszystko z największą precyzją. Zapewniają to odpowiednie końcówki, m.in. do mebli tapicerowanych, roślin, pościeli, wąskich szczelin, miejsc trudno dostępnych. Właściwie każda powierzchnia może zostać dokładnie wyczyszczona i odświeżona. Po skończonym czyszczeniu powietrze jest nawilżone, co ułatwi oddychanie, a odkurzacz sam w sobie można wykorzystywać później jako oczyszczacz powietrza. Jego ciekawą opcją jest także używanie do aromatyzacji – wystarczy dodać kilka kropel olejku eterycznego do zbiornika.

Sposób na czyste i świeże mieszkanie

Odkurzacz wodny to innowacja, która pozwala na pozbycie się właściwie w stu procentach wszelkiego brudu oraz oczyszczenie powietrza, co w dzisiejszych czasach i warunkach jest bardzo przydatną funkcją. Dodatkowo nie zużywa przy pracy wiele energii i posiada tryb energooszczędny, co czyni go dobrym narzędziem do codziennego użytku. Dla wielu osób może okazać się urządzeniem idealnym i niezastąpionym, a raz zakupiony będzie służył przez wiele lat.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here