śmieszne koszulki męskie

Na pewno dziewczyny zastanawiały się nie raz co kupić swojemu chłopakowi. Okazja urodzin, imienin czy też dnia chłopaka lub innych ważnych dni w waszym związku to szansa na zakup świetnego prezentu. Niestety zawsze jest tak, że nie wiemy co kupić naszemu ukochanemu. Zaczynamy się zastanawiać już kilka tygodni, a nawet miesięcy wcześniej. Ciekawą i niedrogą opcją są śmieszne koszulki męskie.

Śmieszne koszulki męskie

Wiele z nas stara się kupić prezent który będzie jak najdroższy i jak najlepszy jakościowo. Na przykład jakieś świetne drogie spodnie, stylową koszulę. Jedno i drugie mężczyźni założą tylko na specjalnie okazje raz czy dwa razy w roku.A kupujemy im to tylko po to, żeby zabłysnąć w ich oczach. Jakie my to nie jesteśmy stylowe. Drogie Panie, nie tędy droga. Mężczyźni uwielbiają kobiety z poczuciem humoru, tysiąc razy bardziej niż kobiety ponure, wyszukane, stylowe czy szykowne ponieważ sami mają go mnóstwo. Oczywiście nie mam namyśli tego, aby wasze prezenty były jak najgorszej jakości.

Na przykład używana koszulka kupiona w domu towarowym. Może zamiast kupować wyszukane prezenty, zorganizujmy to tak, aby zawartość go ucieszyła i roześmiała was oboje. Ponieważ mężczyznom nie zależy na wyszukanych podarunkach, a raczej na czymś co przyda mu się w życiu codziennym. Przeważnie mężczyźni lubią grać w gry na konsoli. Niestety większość mężczyzn pracuje, więc zwyczajnie nie będą mieć czasu na granie. Oglądanie telewizji to chyba druga rzecz którą kochają mężczyźni, ale przecież nie kupimy chłopakowi telewizora na prezent. Bez przesady.

Kiedyś sama miałam problem z zakupem odpowiedniego prezentu dla mojego chłopaka. Nie uwierzycie co mi przyszło z pomocą, to były internetowe aukcje na których znaleźć można było śmieszne koszulki męskie. Sprawdźcie sami, tego jest pełno. Pomyślałam wtedy, dlaczego nie kupić takiej koszulki? Każdy mężczyzna lubi chodzić w wygodnych, lekkich koszulkach, a one takie właśnie były. Coś takiego byłoby niesamowicie przydatne, mógłby w niej spać, chodzić do sklepu, chodzić na co dzień po domu.

Mnóstwo zastosowań jednej koszulki. A co najważniejsze, koszulka była ze śmiesznym tekstem. Mogłam wybierać z setek tekstów. Była również opcja dodania własnego, ale jakoś nie mogłam wymyślić niczego śmiesznego. Dlatego wybrałam jeden z setek tych które były w internecie. Nie uwierzycie, ale ta koszulka była strzałem w dziesiątkę. Mój chłopak po otworzeniu prezentu i przeczytania tekstu nie mógł powstrzymać się od łez ze śmiechu, ja również z resztą. Był to najwspanialszy widok jaki mogłam sobie wymarzyć.

Koszulka z nadrukiem – swietny prezent

Chłopak do dziś ma tą koszulkę i w niej chodzi. Mówi, że będzie w niej chodził dopóki się będzie nadawała do użytku. Ale mówię mu wtedy, żeby się nie martwił, dostanie nową z jeszcze lepszym napisem. Wątpię, aby kiedykolwiek tak się cieszył z nowej konsoli czy telewizora. Od tego czasu wszystkim polecam taki prezent dla chłopaka. I często słyszę od koleżanek, że był to świetny pomysł.

Co jakiś czas widzę, że tekstów przybywa, a nawet można już kupować śmieszne bluzy z różnymi napisami. Spróbujcie kupić coś takiego swoim wybrańcom na urodziny czy inną okazję. Zobaczycie, że nie pożałujecie. Ja kupiłam i nie żałuje wcale. Widok chłopaka zakładającego taką koszulkę z łzami od śmiania się jest bezcenny.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

3 KOMENTARZE

  1. KAżdy nosi to co lubi. Dorosły facet ze smiesznym napisem na koszulce tez fajnie wyglada. Przynajmniej widac że ma dystans i poczucie humoru

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here