Zabieg odmładzania

0
5262

Starzenie się może powodować zużycie naszych ciał, zwłaszcza twarzy, powoduje również drastyczne spowolnienie produkcji kolagenu, powodując jedne z najbardziej widocznych oznak starzenia. Blizny spowodowane są zmniejszeniem tempa produkcji kolagenu. Ekspozycja na słońce i wiatr, działanie grawitacji i utrata kolagenu mogą razem sprawić, że będziesz wyglądać na starszą lub bardziej zmęczoną. Zmarszczki i inne skutki starzenia się można przywrócić dzięki terapii komórkami macierzystymi pochodzącymi z pępowiny. Estetyka komórek macierzystych to nowa, rewolucyjna terapia, która może pomóc w regeneracji zniszczonej skóry. Polecamy udać się na wrosinski.pl, by uzyskać więcej informacji.

Komórki macierzyste zawierają mnóstwo mezenchymalnych komórek macierzystych (MSC), które mają zdolność przekształcania się w wyspecjalizowane komórki w procesie zwanym różnicowaniem komórkowym. Komórki macierzyste mają siłę, która jest zdolnością do różnicowania / stawania się innymi typami komórek. MSC są multipotencjalne lub mogą stać się innymi typami komórek, w tym komórkami produkującymi kolagen i wspierającymi komórki w celu wzmocnienia / odmłodzenia skóry. Komórki macierzyste mają większą proliferację i różnicowanie w porównaniu z innymi typami produktów regeneracyjnych.

Zabieg odmładzania komórkami macierzystymi polega na wstrzyknięciu komórek macierzystych do skóry, dożylnie lub na skórę po zabiegach laserowych lub mikroigłowych. Wstrzyknięte komórki macierzyste zawierają komórki macierzyste, czynniki wzrostu, cytokiny, kwas hialuronowy, egzosomy i inne produkty komórkowe, które są zaangażowane w funkcje regeneracyjne organizmu. Komórki macierzyste to złoty standard medycyny regeneracyjnej. Użycie krwi pępowinowej i galaretki Whartona może dać niezwykle wysoką żywotność, przekraczającą 80% liczby MSC żywych jądrzastych komórek macierzystych po rozmrożeniu. Jeden z najsilniejszych dostępnych produktów z komórek macierzystych, który przez miesiące przechodzi mitozę, aby uzyskać doskonałe wyniki kliniczne.

Terapia komórkami macierzystymi może skutkować zmniejszeniem wielkości blizny i zapewnić lepszą jakość koloru, elastyczność skóry i lepsze przywracanie konturu. Możliwości gojenia ran terapii komórkami macierzystymi są dramatyczne. Pacjenci mogą odczuwać zwiększoną elastyczność i nawilżenie skóry, zwiększoną gęstość kolagenu i elastyny ​​oraz jej prawidłowe ułożenie. Indukcja produkcji kolagenu i metaloproteinazy redukuje zmarszczki, zapewniając lepszy wygląd.

Komórki macierzyste wpływają na właściwości przeciwstarzeniowe poprzez hamowanie produkcji melaniny. Działanie przeciwstarzeniowe może skutkować przywróceniem najwyższej sprawności funkcjonalnej skóry.

Dożylne wstrzyknięcia komórek macierzystych znacznie zwiększają neowaskularyzację i lepsze gojenie się ran. W przypadku tej procedury nadrzędne znaczenie ma parakrynny efekt sygnalizacyjny terapii komórkami macierzystymi. Ponadto bezpośrednie wstrzyknięcia podskórne mają znaczące działanie przeciwstarzeniowe i regenerujące.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here