auto komis Sosnowiec

Komisy to miejsce chętnie i często odwiedzane przez osoby, które mają w planach zakup samochodu. W Sosnowcu znajduje się kilka takich punktów. Oferują one szeroki wybór modeli z różnym przebiegiem i z różnego rocznika.

Duży wybór to podstawa

Obecnie największym komisem z bardzo dużą ilością aut jest ten, który znajduje się przy ulicy Jędryczki. Ceny modeli są bardzo zróżnicowane i wahają się od 5 900 zł za Opla Agila 1.2 w benzynie, aż po 46 000 zł za Skodę Octavia III 1.6 TDI w dieslu. Komis posiada samochody różnych marek, w tym BMW, Ford, Honda, Citroen czy Mercedes. Jeśli głównym kryterium jest rodzaj i pojemność silnika i tutaj panuje duży wybór, jednak najmniej aut znajdziemy z instalacją gazową, jest ich zaledwie kilka sztuk.

Na większy budżet

Jeśli dysponujemy większą sumą i interesują nas wyłącznie nowe modele z wyższej półki, możemy odwiedzić Auto komis w Sosnowcu Youngcars Premium, znajdujący się przy ulicy Gen. Grota-Rowieckiego. W ofercie samochody nawet jednoroczne, w kwotach powyżej 80 000 zł, posiadające przedłużoną gwarancję oraz niski przebieg. Przykładem może być Mercedes-Benz Coupe 4Matic z roku 2017, który pokonał zaledwie 3200 kilometrów. Komis oferuje młode modele BMW, Audi czy Mercedes. Znajdziemy w nim również Bentley’a.

auto komis w Sosnowcu - jaki najlepszy

Mniejszy budżetowy

Samochody klasy średniej kosztujące od 24 do 63 tysięcy złotych znajdziemy w autokomisie przy ulicy stawowej. Komis ma ofertę znacznie tańszą, aczkolwiek w tej kwocie zakupić możemy dość młode samochody cenionych marek na rynku motoryzacji, takich jak Ford, Volvo czy Opel. Rok produkcji dostępnych aut nie jest dalszy niż 2010.

Jeśli szukamy samochodu do 10 000 zł, ofertę dla nas posiada auto komis Quatro zlokalizowany przy ulicy Orląt Lwowskich. Większość dostępnych modeli mieści się w budżecie, a pozostałe kosztują niewiele więcej. Samochody są nieco starsze, aczkolwiek utrzymane w dobrym stanie. Auto komis w Sosnowcu oferuje marki takie jak BMW czy Ford. Warto wspomnieć, że w zakres usług komisu wchodzi również sprowadzanie aut z Niemiec. Komisy bardzo często prowadzą skup samochodów. Ciekawą informacją jest również to, że niektóre z nich przyjmą Twój obecny samochód w rozliczeniu. Warto zorientować się, jaką ofertę posiadają wszystkie z nich.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here