Bezpieczna firma, spokojny sen

Bezpieczna firma to coś, o czym marzy każdy przedsiębiorca. Pan Jacek rozpoczynał swoją działalność w garażu swojego ojca. Rozkręcał tam swój biznes składając małe silniki do rolet. Później wpadł na pomysł, aby tworzyć całe rolety, nie tylko ich mechanizmy. Potrzebował większego pomieszczenia. Wynajął halę produkcyjną. Zatrudnił kilkoro pracowników, szwaczki i montażystów.

Biznes rozrastał się w szybkim tempie. Pewnego poranka przyszedł jak zwykle pierwszy do pracy i jego oczom ukazały się szeroko otwarte drzwi. Zniknął jego laptop ze wszystkimi danymi kontrahentów, ponadto części mechaniczne do silników, mniejsze maszyny i urządzenia. Pan Jacek się załamał.

Firma ubezpieczeniowa nie chciała wypłacić odszkodowania, ponieważ nie posiadał żadnych zabezpieczeń. To załamało go już ostatecznie. Postanowił jednak wziąć się w garść i walczyć dalej. Pierwszą rzeczą, o jakiej pomyślał, to system alarmowy do firmy. Swój idealny alarm znalazł na stronie ochronadione.pl.

System alarmowy do firmy Dione, to gwarancja naszego spokojnego snu. System ten jest o tyle wygodny, że można go przenieść w dowolne miejsce, nawet jeśli firma zmieni lokalizację. Co więcej, można kontrolować, czy pracownicy są już w pracy i czy wychodząc aktywowali strefę ochrony. Ponadto wybranym pracownikom można przypisać odpowiadające nam uprawnienia. Na przykład tylko dwoje naszych zaufanych pracowników będzie mogło zamykać i otwierać drzwi firmy. Zarządzanie systemem jest całkowicie zdalne, nie trzeba być obecnym w centrali, aby mieć pełen dostęp do swoich zabezpieczeń.

Systemy alarmowe dla firm są na bardzo wysokim poziomie, a ich producenci prześcigają się w wymyślaniu dodatkowych udogodnień dla właścicieli. Dodatkowe funkcje takie jak czujnik ruchu, czujnik gazu, czy dymu są standardem. Pamiętajmy bowiem, że zabezpieczamy nie tylko swoje mienie, sprzęt czy maszyny, ale też zdrowie i życie naszych pracowników, a na tym z pewnością nie powinniśmy oszczędzać. Dlatego wybierzmy sprawdzonego producenta i śpijmy spokojnie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here