jak rozkochać w sobie chłopaka

Jak rozkochać w sobie chłopaka? Musisz to zrobić w sposób subtelny i naturalny. Faceci, mimo iż są dość prości, nie lubią zbyt nachalnych dziewczyn i boją się kobiet, które wydają się odważniejsze od nich samych

Jak rozkochać w sobie chłopaka?

jak rozkochać w sobie chłopakaOstatnio nie jesteś już w stanie na niczym się skupić i kompletnie nie potrafisz normalnie funkcjonować, bo twoja miłość dosłownie rozsadza cię od środka. Na pewno doskonale znasz ten stan i wiesz, jak to jest, gdy nagle trafi się strzała amora. Po raz pierwszy w życiu widujesz pewnego chłopaka i już wiesz, że jest to ten facet, który zawsze pojawia się w twoich najpiękniejszych sennych marzeniach. Potem okazuje się, że właśnie przeprowadził się on do twojej miejscowości i będzie uczęszczać z tobą do szkoły. Dlatego od tej pory widujesz go niemalże codziennie.

Nie jesteś w stanie jeść i pić, bo bez przerwy o nim myślisz. Nie potrafisz kompletnie skupić się na nauce i coraz bardziej obrywasz w szkole i w domu, bo twoje oceny nagle zaczynają się pogarszać, mimo iż dotychczas byłaś piątkową uczennicą. Chciałabyś po prostu podejść do tego chłopaka i wyznać mu swoją miłość. Jednak boisz się jego reakcji i ośmieszenia na tle całej szkoły.

Zadbaj o swój wygląd

Na samym początku zadbaj o swój wygląd. Ma to spore znaczenie i to z dwóch różnych względów. Dziewczyna, która na tle swoich rówieśniczek zdecydowanie się wyróżnia ze względu na swoją atrakcyjność, zawsze zwraca uwagę wśród chłopaków. Wszyscy ją znają lub wszyscy chcą ją poznać. Ty też możesz stać się właśnie kimś takim! Dobry wygląd przy okazji pozytywnie wpłynie na twoją ogólną samoocenę. A jeśli będziesz bardziej pewna siebie, bez trudu zagadasz nawet do podobającego ci się chłopaka. Od tej pory przywiązuj więc większą wagę do swojej prezencji. Jeśli tylko masz trochę więcej czasu, poświęć go na nałożenie sobie nawilżającej maseczki na twarz czy wsmarowanie regenerującej odżywki we włosy.

Na co dzień staraj się zdrowo odżywiać. Unikaj tłustych i ostrych potraw i zrezygnuj z sięgania po słodycze czy przetworzone dania, które bardzo negatywnie wpływają na stan cery i sprawiają, że błyskawicznie pojawiają się na niej nowe zaskórniki i krosty. Polub się też z aktywnością fizyczną i ćwicz przynajmniej trzy razy w tygodniu, pozbywając się wszystkich pozostałych zbędnych kilogramów i jednocześnie ujędrniając całe ciało. Dziewczyna, która o siebie dba i zdrowo się odżywia oraz pracuje nad swoją kondycją i figurą staje się o wiele bardziej atrakcyjna w oczach każdego faceta. Sama możesz to sprawdzić!

Jak zdobyć zainteresowanie chłopaka?

Jak rozkochać w sobie chłopaka? Musisz go oczywiście czymś zainteresować! Nudna, szara i wiecznie smutna dziewczyna na nikim nie zrobi dobrego wrażenia, podobnie zresztą jak przesadnie zabiegająca o uwagę nastolatka, której wszędzie jest pełno i która zawsze potrafi każdemu dogryźć. Bądź miła, ale nie do przesady. Do każdego odzywaj się w sposób uprzejmy, aby chłopcy (którzy wbrew pozorom wcale nie są tacy odważni) nie bali się do siebie zagadać, ryzykując twoim wybuchem śmiechu czy złości.

Uważaj jednak na to, aby nie stać się potulnym barankiem, który na wszystko się zgadza i nigdy nie ma własnego zdania. Faceci takich kobiet nie lubią. Musisz mieć swój charakter i kreować swoją indywidualną osobowość, pokazując wszystkim swoje najlepsze cechy charakteru. Nie bój się odkrycia swojej prawdziwej twarzy. Nie wszyscy muszą cię przecież lubić, a na pewno chciałabyś, by twój wymarzony chłopak pokochał się taką, jaka rzeczywiście jesteś, a nie twoją sztuczną i udoskonaloną wersję.

Jak nawiązać kontakt?

jak rozkochać w sobie chłopakaTeraz przyszedł czas na konkretne działania. Skoro chcesz rozkochać w sobie jakiegoś chłopaka, musisz nawiązać z nim kontakt. Sprawdź lub dowiedz się od jego znajomych, gdzie spędza on czas po lekcjach. Być może chodzi na zajęcia z piłki nożnej lub spotyka się z przyjaciółmi na przyszkolnym placu zabaw. Powinnaś jak najczęściej chodzić do tych miejsc i zwiększać prawdopodobieństwo waszego „przypadkowego” spotkania. Spróbuj także zapoznać się z jego znajomymi. Młodzi chłopcy zawsze biorą sobie do serca uwagi swoich kolegów . Jeśli uda ci się ich do siebie przekonać, twój wybranek na pewno będzie bardziej chętny do umówienia się z tobą sam na sam.

Rób takie małe podchody. Ale jeśli po kilku tygodniach twoje działania dalej nie będą efektywne, zdecyduj się na ten jeden poważny krok. Zdobądź się na odwagę i sama podejdź do podobającego ci się chłopaka. Najpierw mu się przedstaw i utnij z nim sobie krótką pogawędkę. Zaproś go do znajomych na portalu społecznościowym, od czasu do czasu spróbuj do niego napisać i obserwuj jego reakcje. Jeśli będzie on tobą naprawdę zainteresowany, sam znajdzie okazję do skontaktowania się bądź umówienia się na kawę czy pierwszą prawdziwą randkę. Wszystko to powinno dziać się w sposób naturalny.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here